Appliquer i gustaviansk stil

Appliquer i gustaviansk stil
Appliquer i gustaviansk stil
Appliquer i gustaviansk stil
Appliquer i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, mässing, Louis XVI-stil, 1900-talets början, signerade, höjd ca 40 cm

Slitage

413770

2016-10-18