Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 18/1900-tal, höjd ca 30,5-32 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
413778
2016-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner