Kjell Leander Enström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Höstmotiv från Lapporten, signerad Kjell -47, olja på pannå, 73x60 cm

413780

2016-10-21