Bord, 1800-tal

Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, bemålad furu, svarvade ben, 1800-talets andra hälft, höjd 74,5, 84,5 x 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning

413807

2016-10-17