Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THEODOR BILLING (1817-1892): landskap, signerad och daterad T, Billing 1869, olja på duk, ca 67x97 cm, oramad
delvis krackelerad
413808
2016-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här