Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): landskap, signerad och daterad T, Billing 1869, olja på duk, ca 67x97 cm, oramad

delvis krackelerad

413808

2016-10-25