Skulptur i marmor

Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, marmor, märkt Koch & Comk, Magdeburg,
föreställande sittande uggla på boktrave, höjd 20 cm

Slitage, repor, nagg.

413809

2016-10-18