Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, marmor, märkt Koch & Comk, Magdeburg,
föreställande sittande uggla på boktrave, höjd 20 cm
Slitage, repor, nagg.
413809
2016-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här