Flickdocka 1920/30-tal

Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal
Flickdocka 1920/30-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLICKDOCKA, 1920/30-tal, celluloid, Sköldpaddsmärke, skulpterat och bemålat hår, längd ca 32

Bruksslitage

413824

2016-10-18