Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, empire, svärtat trä med bronsmonteringar, emaljerad urtavla, höjd 43 cm

Smärre skador

413832

2016-10-18