Karmstolar 1 par
Vollendet
2016-10-18
413835
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, björk med blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Slitage