Netsuke 17/1800-tal

Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal
Netsuke 17/1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NETSUKE, 17/1800-tal, signerad sannolikt Jumin, buxbom, skuren dekor av sittande man, höjd ca 31 mm

413836

2016-10-18