Tage Fougstedt oljemålning

Tage Fougstedt oljemålning
Tage Fougstedt oljemålning
Tage Fougstedt oljemålning
Tage Fougstedt oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE FOUGSTEDT (1890-1959): Motiv från Möja, signerd och daterad T Fougstedt -53, olja på pannå, ca 33x41 cm

413846

2016-10-18