Väska med pärlbroderi

Väska med pärlbroderi
Väska med pärlbroderi
Väska med pärlbroderi
Väska med pärlbroderi
Väska med pärlbroderi
Väska med pärlbroderi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄSKA, 1900-talets början, pärlbroderi med motiv av kronhjort, bygel i nysilver, höjd 34x44 cm

Slitage

413866

2016-10-18