Thure Dahlö oljemålning

Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning
Thure Dahlö oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

THURE DAHLÖ (1895-1970): "Blommor", signerad och daterad T Dahlö -65, olja på duk, ca 56x38 cm

Zustandsbeschreibung

413872

2016-10-18