Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
THURE DAHLÖ (1895-1970): "Blommor", signerad och daterad T Dahlö -65, olja på duk, ca 56x38 cm
Zustandsbeschreibung
413872
2016-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner