Bockbord furu

Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, furu, sannolikt Hjort, 1900-talets första hälft, höjd ca 75, 160x65 cm

Bruksslitage

413887

2016-10-18