Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINFÄSTE, 2 st., 1800-tal, BESMAN, märkt 1727, längd ca 52-65 cm
Slitage
413893
2016-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här