Arvid Fougstedt

Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt
Arvid Fougstedt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Musikanter, signerad och daterad Arvid Fougstedt 1946, olja på duk, ca 27x46 cm

413896

2016-10-18