Alberth Eldh Tema

Alberth Eldh Tema
Alberth Eldh Tema
Alberth Eldh Tema
Alberth Eldh Tema

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALBERT ELDH (1878-1955): Hamnmotiv, olja på duk, signerad, ca 47x57 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

413898

2016-11-20