Tema allmoge mortel

Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel
Tema allmoge mortel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL, med stöt, 1700-tal, s k Borghamnstyp, kalksten, höjd ca 13, längd 21 cm

Skador

413928

2016-10-20