Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Kustmotiv med segelbåt och klippor, signerad H Halvorsen, olja på duk, 43 x74 cm

413930

2016-10-18