Sminkbord Bodafors

Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, Bodafors, sminkbord, 1940-tal, vitlackerat, lådor samt tredelad spegel, brickmärkt, höjd 76/160, 115x50 cm

Visst slitage, färgkrackelyr, senare bemålning

413934

2016-10-18