Birgitta Schmidt oljemålning

Birgitta Schmidt oljemålning
Birgitta Schmidt oljemålning
Birgitta Schmidt oljemålning
Birgitta Schmidt oljemålning
Birgitta Schmidt oljemålning
Birgitta Schmidt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGITTA SCHMIDT (Född 1946): "Le coq", signerad Birgitta Schmidt, olja på duk, 59x72 cm
Proveniens: Inköpt 1997 på Galleri Erik Höglund, Stockholm

413947

2016-10-18