Fat Erik odenberg 1700-tal

Fat Erik odenberg 1700-tal
Fat Erik odenberg 1700-tal
Fat Erik odenberg 1700-tal
Fat Erik odenberg 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Erik Odenberg, Stockholm (verksam 1695-1706), diameter 35,5 cm

Baksidan med borttagen upphängningsanordning

413963

2016-10-18