Bertil Widbrant oljemålning
2016-10-18
413971
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WIDBRANT (1914-1988): Orrar i skog, signerad Bertil Widbrant , olja på duk, 52x62 cm