J Buffet/Colchester fickur silver 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

J BUFFET/COLCHESTER, fickur, silver, 1700-talets första del, manuellt uppdrag, mineralglas, spindelgång, diameter 42-49 mm, vikt ca 103 g

Visning sker 14-20 oktober på Nybrogatan 32 i Stockholm. Utlämning från 22 oktober på Magasin 5, Palermogatan 19 i Stockholms Frihamn.

Ej funktionstestad

413972

2016-10-21