Tema allmoge vettar

Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, polykromt bemålat trä resp kork, vardera längd ca 32 cm

Bruksslitage, skador

413978

2016-10-20