Tema allmoge vettar

Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar
Tema allmoge vettar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, formpressade, polykromt bemålade, ögon i glas, undersidan märkt IDEAL-VETTAR PATENT, längd ca 44 cm

Skador, lagningar

413979

2016-10-20