Peter Dahl litografier

Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar Baccanal, signerade Peter Dahl , litografi, bladmått, 43x29 cm

413981

2016-10-18