Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar Baccanal, signerade Peter Dahl , litografi, bladmått, 43x29 cm
413981
2016-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här