Bilder ur Nordens flora Lindman
2016-10-18
413988
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILDER UR NORDENS FLORA efter C A M Lindman, ca 200 lösa blad, 1900-talets början, färglitografier, bladstorlek ca 24x16,5 cm
Slitage