Bilder ur Nordens flora Lindman

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILDER UR NORDENS FLORA efter C A M Lindman, ca 200 lösa blad, 1900-talets början, färglitografier, bladstorlek ca 24x16,5 cm

Slitage

413988

2016-10-18