Josef Wallander oljemålning

Josef Wallander oljemålning
Josef Wallander oljemålning
Josef Wallander oljemålning
Josef Wallander oljemålning
Josef Wallander oljemålning
Josef Wallander oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WALLANDER, Josef Wilhelm (1821-1888): Motiv från Forsmarks Bruk, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 28x34 cm

413990

2016-10-18