Wassily Kandinsky färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Comets", monogramsignerad och daterad i trycket 38, färglitografi , ca 53,5x43,5 cm

413998

2016-10-18