Allan D´Archangelo färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALLAN D´ARCANGELO, (USA 1930-1998): Landscape II, färgserigrafi på plast, signerad och numrerad A. D´Arcangelo 84/200, 75x60 cm

414003

2016-10-19