Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SERGE POLIAKOFF (1900-1969), "Composition Jaune, orange et verte", färglitografi, signerad och numrerad Serge Poliakoff 121/150. 40x55,5 cm
414006
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här