Serge Poliakoff färglitografi

Serge Poliakoff färglitografi
Serge Poliakoff färglitografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SERGE POLIAKOFF (1900-1969), "Composition Jaune, orange et verte", färglitografi, signerad och numrerad Serge Poliakoff 121/150. 40x55,5 cm

414006

2016-10-19