Figurin Lisa Larson

Figurin  Lisa Larson
Figurin  Lisa Larson
Figurin  Lisa Larson
Figurin  Lisa Larson
Figurin  Lisa Larson
Figurin  Lisa Larson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON, "Malin", figurin, glaserat stengods, signerad LL, FIGURIN, elefant Gustavsberg, stengods, signerad BS, höjd 10-19 cm

nagg på snabeln

414018

2016-10-19