Sven Inge Demonér Höglund målning
2016-10-19
414022
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN INGE DEMONÉR HÖGLUND (1935-2008): Kompostion, signerad och daterad -88, akryl på papper, ca 40x50 cm