Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i mahognyfanér, höjd ca 120 cm, bredd ca 49 cm, lod finns

Smärre skador, vissa knoppar omålade

414023

2016-10-19