PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Gris, signerad P.G. Thelander, 80/100, färgetsning, rosa kuben akvarellerad, ca 30x40 cm

414026

2016-10-19