Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MARC GUYARD (Frankrike, född 1932), Sirrah, signerad Marc Guyard 1987, 13/75, färglitografi, ca 40x40 cm
414054
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här