A M Cassandre, affish

A M Cassandre, affish
A M Cassandre, affish
A M Cassandre, affish
A M Cassandre, affish

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADOLPHE MOURON CASSANDRE (Frankrike, 1901-68): "Pathé", signerad och daterad A M Cassandre -32 i trycket, tryckt omkring 1980 av Cassandre´s son, Henri Mouron, affisch, ca 98x66 cm

414056

2016-10-26