Torsten Renqvist etsningar
2016-10-19
414061
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (3) Etsningar "Dunge", "Symmetrisk motljus", utan titel, signerad och daterad T R-64, resp -55, 21 x 25 cm