Skrivbord med stol engelsk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD med STOL, engelsk stil, betsad idegran med skinninlagd topp, 2 hurtsar med lådor, handtag i patinerad mässing, höjd 80, 123 x 61,5 cm, stol i betsad bok, textilsits, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, repor, märken
414064
2016-10-19