Skrivbord med stol engelsk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD med STOL, engelsk stil, betsad idegran med skinninlagd topp, 2 hurtsar med lådor, handtag i patinerad mässing, höjd 80, 123 x 61,5 cm, stol i betsad bok, textilsits, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, repor, märken

414064

2016-10-19