Helmut Mantel oljemålning
Valmis
2016-10-19
414065
| Korkein tarjous | 11 500 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925), komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 101X108 cm