Tema allmoge linfästen

Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINFÄSTEN, 2 st, 1800-tal, genombrutna, skuren dekor, polykromt bemålade, höjd ca 65 resp 66 cm

Bruksslitage

414091

2016-10-20