Tema allmoge linfästen

Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen
Tema allmoge linfästen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINFÄSTEN, 2 st, 1800-tal, karvsnittsdekor, varav ett genombrutet, blåmålat resp polykromt bemålat, höjd ca 40 resp 43 cm

Skador, lagningar

414094

2016-10-20