Tema allmoge linfästen
2016-10-20
414099
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINFÄSTEN, 3 st, 1800-tal, skuren dekor, polykromt bemålade, höjd ca 49-84 cm
Skador