Ture Malmberg oljemålning

Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TURE MALMBERG (Åland, 1894-1968): Fiskebod, signerad och daterad T. Malmberg -57, olja på duk, ca 33x41 cm

414101

2016-10-19