Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 77, 100x59 cm
Slitage, färgbortfall
414104
2016-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här