Stolar sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 3 st, 1800-talets första hälft, sengustvianskt provinsarbete, dekor i pastellage, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, dekor bortfall

414108

2016-10-19